Udržitelný venkov v česko-bavorském příhraničí (Q4298464)

From EU Knowledge Graph
Jump to navigation Jump to search
Project Q4298464 in Germany, Czechia
Language Label Description Also known as
English
Udržitelný venkov v česko-bavorském příhraničí
Project Q4298464 in Germany, Czechia

    Statements

    0 references
    0 references
    0 references
    0 references
    236,142.84 Euro
    0 references
    277,815.1 Euro
    0 references
    85.0 percent
    0 references
    1 August 2017
    0 references
    31 December 2020
    0 references
    Úhlava, o. p. s.
    0 references
    0 references
    0 references

    49°12'29.45"N, 12°40'27.23"E
    0 references

    49°23'43.98"N, 13°17'42.32"E
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy klade za cíl vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, rozšíření nabídky služeb a udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích… Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i jazykový kurz, který přispěje k odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (English)
    0.1678745228272262
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síŇových partnerл a partnerských organizací. Neméně dŇležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmл a atraktivnějším zpěsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektлm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a kuni z d Ádvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síл organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikл a drobných živnostníkл a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síл organizací, subjektл a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se usuteteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelěm, tak i návštěvníkлm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Estonian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síаových partnerů a partnerských organizací. Kort Kort beskrivelse Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Çemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to zůvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síа organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci se vores udvalg af hoteller i nærheden af Zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivitet: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síа organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Dette hotel er et godt sted at bo i. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Danish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síаových partnerů a partnerských organizací. Kort Kort beskrivelse Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Çemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to zůvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síа organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci se vores udvalg af hoteller i nærheden af Zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivitet: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síа organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Dette hotel er et godt sted at bo i. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Danish)
    4 November 2022
    0 references
    (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivitavnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síтových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodchįzela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělįvįní na farmįch), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionįlní produkce, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku zdejší zdejvatel, ale také z hlediska lokįlí soběstačnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokįlní soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projektas si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síт organizací, kterį bude iniciovat a nįsledně realizovat společný koncept marketingových a vzdělįvacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zįjmu regionįlní produkci, konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovįny nįsledují aktivity: Tvorba sítě a vypracovįny marketingového konceptu Vznikne společnį Partnersskį síт organizací, subjektů a osob, kterį bude plįnovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Raktiniai žodžiai: Jednį se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinįřství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytovį družstva atd. Realizace marketingového konceptu V įmci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i įvštěvním regionįlním produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jednį se o jednorįzové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionįlní sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součįstí je i společnį prezentace aktivit (tištěnį, elektronickį). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělįvací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikįní, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Raktiniai žodžiai: zpracovįní potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkįřství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Raktiniai žodžiai: Dojde k výměně informací, vzįjemné inspiraci a posílení spoluprįce v uvedených oblastech. Raktiniai žodžiai: Součįstí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzįjemné komunikace. (Lithuanian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeńský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerΩ a partnerských organizací. Neméně d-ležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmни a atraktivnějším zpăsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt-m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeńského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či -emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síΩ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik, a drobných živnostníkΩ a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí□ organizací, subjekt-a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelăm, tak i návštěvníkăm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené nadporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama vvých médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výmě informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje kudstranění jazykové bariéry a napomăže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Bulgarian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeńský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerΩ a partnerských organizací. Neméně d-ležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmни a atraktivnějším zpăsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt-m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeńského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či -emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síΩ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik, a drobných živnostníkΩ a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí□ organizací, subjekt-a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelăm, tak i návštěvníkăm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené nadporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama vvých médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výmě informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje kudstranění jazykové bariéry a napomăže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Bulgarian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Úemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozjevou. Het is de bedoeling dat wij u helpen met het gebruik van cookies om u te helpen bij het gebruik van cookies. zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí wél organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Het is belangrijk dat u op de hoogte bent van het gebruik van de producten en diensten van de regio. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných een jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Dutch)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síŇových partnerл a partnerských organizací. Neméně dŇležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmл a atraktivnějším zpěsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektлm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a kuni z d Ádvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síл organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikл a drobných živnostníkл a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síл organizací, subjektл a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se usuteteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelěm, tak i návštěvníkлm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Estonian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síрových partnerр a partnerských organizací. Neméně d’ležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi přímр a atraktivnějším zpрsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerр byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektрm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či рemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síр organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích a vzdělávacích a ve ve ve Velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikр a drobných živnostníkр a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následujícící aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síр organizací, subjektр a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat a koordinovat a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem pílem představit jak místním obyvatelрm, tak i návštěvníkôm regionálníkím regionálníkím regionálnívníkôm region a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomize tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Greek)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síрových partnerр a partnerských organizací. Neméně d’ležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi přímр a atraktivnějším zpрsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerр byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektрm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či рemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síр organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích a vzdělávacích a ve ve ve Velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikр a drobných živnostníkр a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následujícící aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síр organizací, subjektр a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat a koordinovat a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem pílem představit jak místním obyvatelрm, tak i návštěvníkôm regionálníkím regionálníkím regionálnívníkôm region a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomize tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Greek)
    4 November 2022
    0 references
    Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh maidir le tacaíocht a thabhairt do chomhpháirtíocht comhpháirtíochta i réimse na n-eagraíochtaí comhpháirtíochta. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh le haghaidh tuilleadh eolais a fháil, trí úsáid a bhaint as na costais a bhaineann le hábhar a chur chun cinn agus a chur chun cinn. Is é an príomh-chomhpháirtí Obou a thugann le fios go bhfuil an comhpháirtí Obou ag dul ar aghaidh leis an gclár, Tento projektdělsí (prodej zeze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), Tento projekt cílí zejména na obyvatele Venkova. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh le haghaidh tuilleadh eolais a fháil ar an suíomh gréasáin seo. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh ar Horní falce jsou charakteristické le haghaidh tuilleadh eolais. Réigiún na hEorpa, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn agus a chur chun cinn ar fud an domhain. Chun tuilleadh eolais a fháil, is féidir leat dul i ngleic le margaíocht a dhéanamh ar an suíomh gréasáin seo, agus is féidir é a úsáid le haghaidh tuilleadh eolais a fháil ar an suíomh gréasáin seo. is féidir leat dul i gcomhairle leis an gCoimisiún agus leis an gCoimisiún Eorpach. Allah warns a seirbhísigh leis a chuid Word: Is féidir teacht ar mhargaíocht agus ar mhargaíocht a dhéanamh ar fud an domhain ar mhaithe le leas a bhaint as comhpháirtithe eile ar fud na tíre, ag iarraidh dul i ngleic leis an bhfadhb, agus is féidir é a úsáid chun dul i ngleic leis an bhfadhb agus le dul i ngleic le Rozvoj venkovského Réigiún an Aontais Eorpaigh. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Margaíocht Realizaceového konceptu le haghaidh tuilleadh eolais a chur ar fáil do réigiún na tíre. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Is féidir le Aktivit (tištěná, elektronická). Cóipeáil nasc leis an tweet Leabaigh an Tweet Ag tabhairt freagra ar kompetencí. Cóipeáil nasc leis an tweet Leabaigh an Tweet Rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Féach ar an roghchlár: Parlaimint na hEorpa Rozteho podnikání, ag dul i gcomhairle le Rozšíření nabídky agus le Rozvoj venského prostoru. Jedná se např. o témata: is iad seo a leanas na príomhábhair atá i gceist: an t-eolas is déanaí ó Obou stran Hranice ó kokoleních se Vždy zapojíí kompetentní odborníci z Obou stran Hranice. Is féidir leat faisnéis a chur ar fáil, a chur ar fáil do dhaoine aonair. Ar ndóigh, is féidir leat a fháil ar an eolas faoi conas is féidir leat a fháil ar an suíomh gréasáin. (Irish)
    4 November 2022
    0 references
    Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh maidir le tacaíocht a thabhairt do chomhpháirtíocht comhpháirtíochta i réimse na n-eagraíochtaí comhpháirtíochta. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh le haghaidh tuilleadh eolais a fháil, trí úsáid a bhaint as na costais a bhaineann le hábhar a chur chun cinn agus a chur chun cinn. Is é an príomh-chomhpháirtí Obou a thugann le fios go bhfuil an comhpháirtí Obou ag dul ar aghaidh leis an gclár, Tento projektdělsí (prodej zeze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), Tento projekt cílí zejména na obyvatele Venkova. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh le haghaidh tuilleadh eolais a fháil ar an suíomh gréasáin seo. Is féidir leat dul chun cinn a dhéanamh ar Horní falce jsou charakteristické le haghaidh tuilleadh eolais. Réigiún na hEorpa, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn, a chur chun cinn agus a chur chun cinn ar fud an domhain. Chun tuilleadh eolais a fháil, is féidir leat dul i ngleic le margaíocht a dhéanamh ar an suíomh gréasáin seo, agus is féidir é a úsáid le haghaidh tuilleadh eolais a fháil ar an suíomh gréasáin seo. is féidir leat dul i gcomhairle leis an gCoimisiún agus leis an gCoimisiún Eorpach. Allah warns a seirbhísigh leis a chuid Word: Is féidir teacht ar mhargaíocht agus ar mhargaíocht a dhéanamh ar fud an domhain ar mhaithe le leas a bhaint as comhpháirtithe eile ar fud na tíre, ag iarraidh dul i ngleic leis an bhfadhb, agus is féidir é a úsáid chun dul i ngleic leis an bhfadhb agus le dul i ngleic le Rozvoj venkovského Réigiún an Aontais Eorpaigh. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Margaíocht Realizaceového konceptu le haghaidh tuilleadh eolais a chur ar fáil do réigiún na tíre. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Is féidir le Aktivit (tištěná, elektronická). Cóipeáil nasc leis an tweet Leabaigh an Tweet Ag tabhairt freagra ar kompetencí. Cóipeáil nasc leis an tweet Leabaigh an Tweet Rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Féach ar an roghchlár: Parlaimint na hEorpa Rozteho podnikání, ag dul i gcomhairle le Rozšíření nabídky agus le Rozvoj venského prostoru. Jedná se např. o témata: is iad seo a leanas na príomhábhair atá i gceist: an t-eolas is déanaí ó Obou stran Hranice ó kokoleních se Vždy zapojíí kompetentní odborníci z Obou stran Hranice. Is féidir leat faisnéis a chur ar fáil, a chur ar fáil do dhaoine aonair. Ar ndóigh, is féidir leat a fháil ar an eolas faoi conas is féidir leat a fháil ar an suíomh gréasáin. (Irish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivněníní příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síрových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Śemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síр organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, Näytä lisää tuotteesta tai tee tarjous: a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Vypracování markkinointiového konceptu Vznikne společná Partnerská sítě organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity sekce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návtěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměření na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Näytä kaikki tekstit, jotka ovat luokassa Inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Ravintolat lähellä paikkaa Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke ke zlepšení vzájemné komunikace. (Finnish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivněníní příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síрových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Śemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síр organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, Näytä lisää tuotteesta tai tee tarjous: a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Vypracování markkinointiového konceptu Vznikne společná Partnerská sítě organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity sekce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návtěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměření na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Näytä kaikki tekstit, jotka ovat luokassa Inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Ravintolat lähellä paikkaa Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke ke zlepšení vzájemné komunikace. (Finnish)
    4 November 2022
    0 references
    Práce předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničníhoho venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) přes činnost síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňský kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Krajská produkce, potravinářská či Řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokálního soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která se bude bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkce, zvýšila konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tom tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovskýchho regionu a bude podporovat jejich realizaci. O místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovní ruch, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu Většina aktivit se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místní obyvatelům, tak i návštěvníkůmm regionální produkce a její hodnota pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivity (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobnéhoho podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... K výměně informací, vzájemné inspirace a posílení spolupráce v těchto oblastech. Jazykový kurz, který se zabývá odstraněním jazykových bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Czech)
    4 November 2022
    0 references
    Práce předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničníhoho venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) přes činnost síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňský kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Krajská produkce, potravinářská či Řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokálního soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která se bude bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkce, zvýšila konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tom tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovskýchho regionu a bude podporovat jejich realizaci. O místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovní ruch, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu Většina aktivit se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místní obyvatelům, tak i návštěvníkůmm regionální produkce a její hodnota pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivity (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobnéhoho podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... K výměně informací, vzájemné inspirace a posílení spolupráce v těchto oblastech. Jazykový kurz, který se zabývá odstraněním jazykových bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Czech)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Úemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozjevou. Het is de bedoeling dat wij u helpen met het gebruik van cookies om u te helpen bij het gebruik van cookies. zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí wél organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Het is belangrijk dat u op de hoogte bent van het gebruik van de producten en diensten van de regio. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných een jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Dutch)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, by mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Φemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku dejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje region. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cředstavit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Polish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, by mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Φemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku dejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje region. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cředstavit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Polish)
    4 November 2022
    0 references
    (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivitavnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síтových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodchįzela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělįvįní na farmįch), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionįlní produkce, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku zdejší zdejvatel, ale také z hlediska lokįlí soběstačnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokįlní soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projektas si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síт organizací, kterį bude iniciovat a nįsledně realizovat společný koncept marketingových a vzdělįvacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zįjmu regionįlní produkci, konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovįny nįsledují aktivity: Tvorba sítě a vypracovįny marketingového konceptu Vznikne společnį Partnersskį síт organizací, subjektů a osob, kterį bude plįnovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Raktiniai žodžiai: Jednį se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinįřství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytovį družstva atd. Realizace marketingového konceptu V įmci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i įvštěvním regionįlním produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jednį se o jednorįzové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionįlní sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součįstí je i společnį prezentace aktivit (tištěnį, elektronickį). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělįvací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikįní, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Raktiniai žodžiai: zpracovįní potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkįřství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Raktiniai žodžiai: Dojde k výměně informací, vzįjemné inspiraci a posílení spoluprįce v uvedených oblastech. Raktiniai žodžiai: Součįstí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzįjemné komunikace. (Lithuanian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerka a partnerských organizací. Neméně dнležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmн a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerki byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na Farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektнm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ůemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových azdělávacích akcí, jenž by ve ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikн a drobných živnostníkн a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování Marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektн a osob, která bude plánovat koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude Podporavat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkнm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i regija. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostor. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Slovenian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerka a partnerských organizací. Neméně dнležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmн a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerki byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na Farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektнm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ůemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových azdělávacích akcí, jenž by ve ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikн a drobných živnostníkн a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování Marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektн a osob, která bude plánovat koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude Podporavat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkнm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i regija. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostor. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Slovenian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí cosiddetteových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ☆emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvojeu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou sí☆ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí☆ organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Italian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí cosiddetteových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ☆emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvojeu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou sí☆ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí☆ organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Italian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) Neméně dűležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší gence neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmű atraktivnějším zpűsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner dely zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektűm také došlo k význnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z dűvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, aleké z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelné rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit Partnerskou síű organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikр a drobných živnostíkű a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí Organizací, subjektű a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelűm, tak i návštěvním regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napoműže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Romanian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) Neméně dűležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší gence neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmű atraktivnějším zpűsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner dely zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektűm také došlo k význnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z dűvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, aleké z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelné rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit Partnerskou síű organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikр a drobných živnostíkű a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí Organizací, subjektű a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelűm, tak i návštěvním regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napoműže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Romanian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regiónu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťové partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby bol mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími dostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Pred předchozím projektům také zážitkové zázemie Rozšíření řešeného územia. Příhraniční destinace Plzeňské kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokálni soběstačnosti a udržitelné rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síťou organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, Viac konkurenceschopnost podniků a drobné živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské tony. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plányat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského kraja a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i kraj. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Vývoj odborných a jazykových kompetencií. Pre realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencicí. Vzdělávací činnosť budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiáchch... Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí činnosť bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Slovak)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regiónu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťové partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby bol mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími dostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Pred předchozím projektům také zážitkové zázemie Rozšíření řešeného územia. Příhraniční destinace Plzeňské kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokálni soběstačnosti a udržitelné rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síťou organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, Viac konkurenceschopnost podniků a drobné živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské tony. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plányat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského kraja a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i kraj. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Vývoj odborných a jazykových kompetencií. Pre realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencicí. Vzdělávací činnosť budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiáchch... Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí činnosť bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Slovak)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síаových partnery a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerа byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektаm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Õemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síа organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivitet: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síа organizací, subjektа a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkėm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměření na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných en jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové barié a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Swedish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síаových partnery a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerа byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektаm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Õemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síа organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivitet: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síа organizací, subjektа a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkėm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměření na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných en jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové barié a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Swedish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějšímím způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Hozzászólások a következőhöz: projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává dostává do popředí zájmu, a to zůvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také zlediska lokální soběčnosti a udržitelného rozvočnosti a udržitelného rozvočnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projektek si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. A(z) Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru -hoz hasonló szoftverek: Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Szálláshelyek a(z) Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace területén. (Hungarian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síťových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějšímím způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Hozzászólások a következőhöz: projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Żemeslná, se proto stále více dostává dostává do popředí zájmu, a to zůvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také zlediska lokální soběčnosti a udržitelného rozvočnosti a udržitelného rozvočnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projektek si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síť organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síť organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. A(z) Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru -hoz hasonló szoftverek: Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Szálláshelyek a(z) Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace területén. (Hungarian)
    4 November 2022
    0 references
    Páměrem předkládaného projektu rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síиových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Bezmaksas Lejupielādēt projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a līdz z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekts si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síи organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž līdz ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síи organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro rozžitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i reģions. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce seměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro Realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb adržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Bezmaksas Lejupielādēt informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Latvian)
    4 November 2022
    0 references
    Páměrem předkládaného projektu rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síиových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Bezmaksas Lejupielādēt projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a līdz z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekts si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síи organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž līdz ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síи organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro rozžitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i reģions. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce seměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro Realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb adržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Bezmaksas Lejupielādēt informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Latvian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síтových partneru a partnerských organizací. Neméně dтležitým cílem projekta je také přispět k tome, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmт a atraktivnějším zpтsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerт byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), desetto projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektтm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síт organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikт a drobných živnostníkт a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síт organizací, subjektт a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se napří o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelтm, tak i návštěvníkтm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i regija. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostora. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, Sadřství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomтže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Croatian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projekt je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síтových partneru a partnerských organizací. Neméně dтležitým cílem projekta je také přispět k tome, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmт a atraktivnějším zpтsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerт byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), desetto projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektтm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či emeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síт organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikт a drobných živnostníkт a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síт organizací, subjektт a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se napří o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelтm, tak i návštěvníkтm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i regija. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostora. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, Sadřství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomтže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Croatian)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síṭových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco Předchozí Společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si Tedy Klade za Cíl vytvořit partnerskou síṭ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do Středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční Venkovské území. Za tímto účelem Budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba Sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síṭ organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné SPOLKY, odbytová Družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity Budou zaměřené na podporu Drobného podnikání, rozšíření nabídky služeb a udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, zahradničení, sadařství, bylinkářství, Mykologie, reklama v Nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i jazykový kurz, který přispěje k odstranění Jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Portuguese)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síṭových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco Předchozí Společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či řemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si Tedy Klade za Cíl vytvořit partnerskou síṭ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do Středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční Venkovské území. Za tímto účelem Budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba Sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síṭ organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné SPOLKY, odbytová Družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity Budou zaměřené na podporu Drobného podnikání, rozšíření nabídky služeb a udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, zahradničení, sadařství, bylinkářství, Mykologie, reklama v Nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i jazykový kurz, který přispěje k odstranění Jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Portuguese)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síоových partner a partnerských organizacím. Neméně dņležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmо a atraktivnějším zpěsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerо byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektоm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Destin Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ρemeslná, se proto stále dostává dostává do popředích obyvatel, a to z děvodu možnosti trvalého výdělkuči přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síо organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společných koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikо a drobných živnostníkě a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síо organizací, subjektо a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční a a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelěm, tak i návštěvníkěm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i reġjun. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomņže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Maltese)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síоových partner a partnerských organizacím. Neméně dņležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmо a atraktivnějším zpěsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerо byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektоm také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Destin Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ρemeslná, se proto stále dostává dostává do popředích obyvatel, a to z děvodu možnosti trvalého výdělkuči přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síо organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společných koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnikо a drobných živnostníkě a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síо organizací, subjektо a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční a a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelěm, tak i návštěvníkěm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i reġjun. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomņže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Maltese)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plze ​​ský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síđových partner a partnerkých organizací. Cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm, atraktivnějším zp-sobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt-m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeđského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či εemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z ddvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udžitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou sí obtenemos organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik, a drobných živnostník, a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí cuanta organización, subjekt-a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatel usualmentem, tak i návštěvníkm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se sipř. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napom-že tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Spanish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plze ​​ský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit síđových partner a partnerkých organizací. Cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm, atraktivnějším zp-sobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partner, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt-m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeđského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či εemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z ddvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udžitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou sí obtenemos organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik, a drobných živnostník, a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská sí cuanta organización, subjekt-a osob, která bude plánovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatel usualmentem, tak i návštěvníkm regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se sipř. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napom-že tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (Spanish)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí’ových partners’ a partnerských organizací. Neméně dΔležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm’a atraktivnějším zp’sobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partenaire, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt’m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Δemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a à z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvo régionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síΔ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik’ a drobných živnostník’ a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síΔ organizací, subjekt’ a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat a kdržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelm, tak i návštěvník’m regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napom’že tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (French)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí’ových partners’ a partnerských organizací. Neméně dΔležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjm’a atraktivnějším zp’sobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partenaire, byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projekt’m také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či Δemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a à z d’vodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvo régionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síΔ organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podnik’ a drobných živnostník’ a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivity: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síΔ organizací, subjekt’ a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat a kdržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelm, tak i návštěvník’m regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napom’že tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (French)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ρemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síű organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivität: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síź organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (German)
    4 November 2022
    0 references
    Záměrem předkládaného projektu je podpora rozvoje a zatraktivnění příhraničního venkovského regionu (Plzeňský kraj a okres Cham) prostřednictvím aktivit sí-ových partnerů a partnerských organizací. Neméně důležitým cílem projektu je také přispět k tomu, aby mladší generace neodcházela z venkovských oblastí do větších aglomerací za lepšími možnostmi příjmů a atraktivnějším způsobem života. Zatímco předchozí společné projekty obou partnerů byly zaměřeny prioritně na oblast zemědělství (prodej ze dvora, agroturistika, vzdělávání na farmách), tento projekt cílí zejména na obyvatele venkova. Oproti předchozím projektům také došlo k významnému Rozšíření řešeného území. Příhraniční destinace Plzeňského kraje a Horní Falce jsou charakteristické venkovským prostředím s převahou zemědělské a lesnické výroby. Regionální produkce, potravinářská či ρemeslná, se proto stále více dostává do popředí zájmu, a to z důvodu možnosti trvalého výdělku či přivýdělku zdejších obyvatel, ale také z hlediska lokální soběstačnosti a udržitelného rozvoje regionu. Projekt si tedy Klade za cíl Vytvořit partnerskou síű organizací, která bude iniciovat a následně realizovat společný koncept marketingových a vzdělávacích akcí, jenž by ve velké míře posunul do středu zájmu regionální produkci, zvýšil konkurenceschopnost podniků a drobných živnostníků a tím tak podpořil přeshraniční venkovské území. Za tímto účelem budou zrealizovány následující aktivität: Tvorba sítě a vypracování marketingového konceptu Vznikne společná Partnerská síź organizací, subjektů a osob, která bude plánovat a koordinovat a koordinovat aktivity pro Udržitelný rozvoj venkovského regionu a bude podporovat jejich realizaci. Jedná se např. o místní akční skupiny, drobné podnikatele v oblasti zemědělství, potravinářství a gastronomie, cestovním ruchu, řemeslné spolky, odbytová družstva atd. Realizace marketingového konceptu V rámci aktivity se uskuteční akce a výstavy s cílem představit jak místním obyvatelům, tak i návštěvníkům regionální produkci a její hodnotu pro člověka i region. Jedná se o jednorázové, ale i týdenní akce se zaměřením na regionální sezónní produkty (jaro, léto, podzim, zima). Součástí je i společná prezentace aktivit (tištěná, elektronická). Rozvoj odborných a jazykových kompetencí. Pro realizaci je také potřebný rozvoj jazykových a odborných kompetencí. Vzdělávací aktivity budou zaměřené na podporu drobného podnikání, Rozšíření nabídky služeb a Udržitelný rozvoj venkovského prostoru. Jedná se např. o témata: zpracování potravin, Zahradničení, sadařství, bylinkářství, mykologie, reklama v nových médiích... Při školeních se vždy zapojí kompetentní odborníci z obou stran hranice. Dojde k výměně informací, vzájemné inspiraci a posílení spolupráce v uvedených oblastech. Součástí aktivity bude i Jazykový kurz, který přispěje k Odstranění jazykové bariéry a napomůže tak ke zlepšení vzájemné komunikace. (German)
    4 November 2022
    0 references

    Identifiers

    0 references