Implementation of additional activities to upgrade key students’ competences in Myślenice with the use of modern communication technologies — Edition II (Q114234)

From EU Knowledge Graph
Revision as of 11:16, 18 February 2020 by DG Regio (talk | contribs) (‎Changed an Item: Label in wikidata changed)
Jump to navigation Jump to search
Project in Poland financed by DG Regio
Language Label Description Also known as
English
Implementation of additional activities to upgrade key students’ competences in Myślenice with the use of modern communication technologies — Edition II
Project in Poland financed by DG Regio

    Statements

    0 references
    31,890.93 zloty
    0 references
    7,653.8232 Euro
    13 January 2020
    0 references
    37,518.75 zloty
    0 references
    9,004.5 Euro
    13 January 2020
    0 references
    85.0 percent
    0 references
    1 September 2017
    0 references
    30 June 2018
    0 references
    POWIAT MYŚLENICKI
    0 references
    Celem projektu jest podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów ZSO w Myślenicach z zakresu przedmiotów ogólnych: fizyki, matematyki, j. angielskiego oraz j. niemieckiego. Grupę docelową projektu stanowi 52 uczniów z ZSO w Myślenicach, którzy wykazują szczególne, ponadprzeciętne zainteresowanie przedmiotami, których dotyczą założenia projektu oraz odznaczają się wysokimi wynikami w nauce tych przedmiotów. W ramach projektu, w roku szkolnym 2017/18, zrealizowane zostaną następujące zadania: zajęcia on-line w trzech obszarach – matematyce, fizyce, j. angielskim - w każdym obszarze przewidywane jest przeprowadzenie 30h zajęć dla minimum 15 uczniów oraz koła naukowe, które zostaną przeprowadzone w każdym z obszarów tematycznych oraz dodatkowo w obszarze zj. niemieckiego ( każda grupa w kołach będzie liczyć 7 uczniów, a wymiar czasowy wyniesie 30h w roku szkolnym). Do przeprowadzenia obu tych form wsparcia, w ramach projektu, konieczny jest zakup pomocy dydaktycznych i biurowych. Ponadto uczniowie biorący udział w zajęciach on-line wezmą udział łącznie w 6 wyjazdach na uczelnie prowadzące zajęcia w danym obszarze, w celu uczestnictwa w wykładzie – w każdym obszarze zaplanowane są po 2 wyjazdy w terminach ustalonych wcześniej z prowadzącymi. Bezpośrednim rezultatem projektu będzie nabycie przez 42 uczniów kompetencji w jednym z obszarów kluczowych: fizyka, matematyka, j. angielski i j. niemiecki. Zajęcia, które będą realizowane w ramach projektu – we wszystkich formach wsparcia: zajęciach on-line i kołach naukowych będą realizowane na podstawie i zgodnie z scenariuszami wypracowanymi w ramach projektu koordynacyjnego. Długoterminowym rezultatem będzie zwiększenie motywacji do kontynuacji nauki na dalszych etapach edukacji, w celu rozwijania uzdolnień w danym obszarze tematycznym. Wnioskodawca deklaruje współpracę w zakresie realizacji projektu z Departamentem Edukacji i Kształcenia Ustawicznego UMWM, prowadzącym pozakonkursowy projekt koordynacyjny. (Polish)
    0 references

    Identifiers

    RPMP.10.01.04-12-0417/17
    0 references