Development of export activities and internationalisation of Agata Całowka through innovative and advanced design. (Q83320)

From EU Knowledge Graph
Revision as of 12:48, 14 October 2020 by DG Regio (talk | contribs) (‎Removed claim: summary (P836): Reference_reference_programme_aids:SA 42799 (2015/X): _aid_public: _Art.19 Mark Agata Całek is a high quality designer jewellery with amber that has existed in the market since 2005, which has been highly inspired by the nature of the designs and the surprising geometric shapes are two poles between which there is a lot of interesting, fresh approach to design and the construction of modern and innovative products, which also form part of the...)
Jump to navigation Jump to search
Project in Poland financed by DG Regio
Language Label Description Also known as
English
Development of export activities and internationalisation of Agata Całowka through innovative and advanced design.
Project in Poland financed by DG Regio

    Statements

    0 references
    644,560.0 zloty
    0 references
    154,694.4 Euro
    13 January 2020
    0 references
    805,700.0 zloty
    0 references
    193,368.0 Euro
    13 January 2020
    0 references
    80.0 percent
    0 references
    15 March 2017
    0 references
    31 December 2019
    0 references
    AGATA CAŁKA PRACOWNIA JUBILERSKA
    0 references
    0 references
    Numer_referencyjny_programu_pomocowego: SA 42799(2015/X) Przeznaczenie_pomocy_publicznej:_art.19 Marka Agata Całka to wysokiej jakości designerska biżuteria z bursztynem istniejąca na rynku od 2005 r. Wyrafinowane, inspirowane naturą wzory i zaskakujące prostotą geometryczne kształty to dwa bieguny, między którymi jest wiele miejsca na interesujące, świeże podejście do projektowania i na tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych wyrobów, które wpisują się także w PKD wskazane w EUROSTAT pod kodem 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Projekt poprzez zakres działań w nim zawartych, tj. internacjonalizację i rozwój działalności eksportowej oraz promocję własnych produktów, które poprzez ich specyfikę mają szansę stać się marką rozpoznawalnymi na rynkach zagranicznych, wpisuje się w Program promocji branży Moda Polska opracowany w ramach poddziałania 3.3.3. PO IR Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Firma zdefiniowała jako rynki perspektywiczne, dające szansę na osiągnięcie zakładanego celu, tj. rozwój działalności eksportowej oraz internacjonalizacja przedsiębiorstwa, przede wszystkim rynek USA, a w drugiej kolejności rynki azjatyckie (Chiny, Indie i Zjednoczone Emiraty Arabskie). Działania promocyjne jakie zamierza podjąć Wnioskodawca w trakcie zaplanowanych do realizacji w projekcie aktywności to: prezentacja produktów, rozdawanie ulotek i wizytówek, spotkania z klientami, rozdawanie gadżetów promocyjnych i katalogów reklamowych. Dotarcie do klienta odbywać się będzie w ramach bezpośrednich kontaktów przedstawicieli firmy w trakcie trwania poszczególnych przedsięwzięć. W opinii Wnioskodawcy zakres realizacji projektu oraz jego cel jest uzasadniony i racjonalny, a informacje zawarte we wniosku o dofinansowanie opisujące cele i budżet stanowią zwartą i logiczną całość niezbędną do realizacji, która obrazuje przyczyny, przebieg i efekty planowanego przedsięwzięcia. Plan powyższy zostanie zrealizowany w oparciu o własne (Polish)
    0 references

    Identifiers

    POIR.03.03.03-14-0039/17
    0 references